در حال بارگزاری ...

KX-TDE0110 کارت DSP شانزده کانال VOIP می باشد این کارت روی سانترال های سری TDE قرار گرفته که از طریق آن تماس تلفنی تحت شبکه برقرار می شود این کارت دارای ظرفیت اولیه ۴ کانال ارتباطی می باشد برای استفاده از ظرفیت بیشتر باید لایسنس های مربوطه خریداری شود .

KX-TDE0111 کارت DSP برای مراکز سری TDE، با ظرفیت ۱۶ ترانک و ۳۲ داخلی IP می باشد که برای ظرفیت بیشتر از ۱۶ ترانک و ۳۲ داخلی IP-PT باید لایسنس های مربوطه خریداری می شود .

کارت داخلی دیجیتال

KX-TDA0172 کارت خطوط داخلی دیجیتال دارای ۱۶پورت داخلی دیجیتال روی مراکز تلفن TDA و TDE مورد استفاده قرار می گیرد برای اتصال گوشی های دیجیتال پاناسونیک نظیر KX-T7665، KX-DT333، KX-DT343 و …. به مرکزتلفن پاناسونیک از این کارت استفاده می شود .

کارت داخلی آنالوگ

KX-TDA0174 کارت ۱۶ پورت داخلی آنالوگ پاناسونیک روی مراکز TDA و TDE می باشد .این کارت با عنوان SLC16 معرفی می شود و تفاوت آن با کارت های CSLC در نبود آیدی روی کارت می باشد .KX-TDA0177 کارت ۱۶ پورت داخلی آنالوگ پاناسونیکبا آیدی روی مراکز TDA و TDE می باشد .این کارت با عنوان CSLC16 معرفی می شود .

کارت داخلی هایبرید

KX-TDA0170 کارت خطوط داخلی هایبرید ۸ پورت می باشد .

این کارت برای قرار گرفتن داخلی هایبرید روی مراکز تلفن TDA و TDE مورد استفاده قرار می گیرد .

مشخصه فنی این کارت DHLC برای اتصال گوشی های هایبرید نظیر KX-T7730 میباشد .

این کارت برای مجموعه هایی که دارای سانترال های کم ظرفیت KX-TES824 بوده اند و

طبیعتا از تلفن های پاناسونیک ۷۷۳۰ استفاده می کردند و قصد ارتقای دستگاه سانترال خود به سانترال پر ظرفیت را دارند گزینه مناسبی می باشد .

انتخاب این کارت موجب صرفه جویی در خرید و تعویض تلفن های موجود می گردد .

کارت خط شهری

KX-TDA0181 کارت با ۱۶ خط شهری برای سانترال های KX-TDA و KX-TDE پاناسونیک بسیار پر کاربرد می باشد .

این کارت دارای کالر آیدی سر خود نمی باشد و با اضافه نمودن کارت TDA0193 برای هر هشت خط یعنی مجموعا دو کارت KX-TDA0193 دارای کالر آیدی می شود .

کارت ID خط شهری

KX-TDA0193 کارت آیدی کالر مرکز سانترال سری پرظرفیت پاناسونیک میباشد .این کارت برای هر خط شهری و قابل نصب بر روی کارتهای KX-TDA0180 ، KX-TDA0181 ، KX-TDA6180 و KX-TDA6181 در مراکزسانترال سری KX-TDA و TDE پاناسونیک می باشد .

در صورت نیاز به خرید و تعمیر دستگاه های پاناسونیک با پرگاس پاناسونیک تماس بگیرید

ارتباط با ما
تهران – سعدی جنوبی – کوچه خوانساری – مجتمع امیر کبیر – طبقه اول – واحد ۱۰۵
۰۲۱-۳۳۹۴۷۰۷۲
info@pargaspanasonic.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *