در حال بارگزاری ...

در صورت نیاز به خدمات تعمیر سانترال پاناسونیک از طریق راه های زیر با پرگاس پاناسونیک در ارتباط باشید :

۰۲۱-۳۳۹۴۷۰۷۲info@pargaspanasonic.irتهران – سعدی جنوبی – کوچه خوانساری – مجتمع امیر کبیر – طبقه اول – واحد ۱۰۵

تعمیرات سانترال پاناسونیک یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در شرکت پرگاس پاناسونیک است. سانترال همانطور که از نامش پیداست، یک مرکز تلفن می باشد که به مصرف کننده این امکان را می دهد که با داشتن تعدادی خط از مخابرات آنها رادر محیط خود بین کارکنان به اشتراک بگذارند و یا بدون اشغال کردن خطهای اصلی خود بتوانند در داخل مرکز یا سازمان خود با هم ارتباط بر قرار کنند .

تعمیرات سانترال پاناسونیک کاری کاملا تخصصی است و حتما باید توسط متخصص انجام شود . پرگاس پاناسونیک افتخار میکند که با کادری کاملا مجرب و آموزش دیده و آزمایشگاهی مجهز اقدام به تعمیرات سانترال پاناسونیک میکند.

چند نمونه از مشکلات مرکز تلفن پاناسونیک

قرمز بودن چراغ کارت های مرکز تلفن TDA یا کار نکردن کارت های مرکز تلفن TDA

در مرحله اول درآوردن کارت و نصب مجدد کارت بدون جک رابط . در صورت موجود بودن کارت های مشابه این کارت با کارت مشابه جابجا شود . در مرحله بعد در صورت دسترسی به نرم افزار مرکز تلفن از طریق برنامه کارت  خراب را دیلیت کرده و کارت را مجددا نصب گردد . در صورت عدم رفع خرابی با مرکز تعمیرات شرکت تماس بگیرید .

علت روشن نشدن مرکز تلفن

در ابتدا از وجود برق در پریز با اتصال دستگاه برقی دیگر به آن اطمینان حاصل کنید . چک کردن کابل برق و
در صورت اطمینان از صحت و سلامت کابل و پریز متصل به دستگاه مشکل مربوط به پاور دستگاه میباشد . برای اطمینان بیشتر از مشکل دستگاه یا تعویض پاور با شرکت تماس بگیرید .

عدم کارکرد تلفن سانترال

تلفن را روی یک داخلی دیگر که درحال استفاده میباشد تست کنید. تعویض سیم خط تلفن با تلفن مشابه دیگر درحال کار درصورت دسترسی آسان به مرکز تلفن , تلفن را مستقیما روی جک های مرکز تلفن تست کنید در صورت عدم رفع اشکال با شرکت تماس بگیرید.

شرایط مناسب نصب مراکز تلفن سانترال

حتی المقدور از نصب مرکز تلفن در داخل آشپزخانه-کمددیواری-زیرپنجره ها و کولرهای گازی خودداری شود . در صورت وجود اتاق سرور بهترین مکان نصب برای مرکز تلفن سانترال اتاق سرور میباشد در غیر این صورت در مکانی که هوا جریان داشته باشد

در صورت برخورد با خرابی‌های زیر با شرکت تماس بگیرید و راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت کنید :

 • تنظیمات و پروگرامینگ، نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک آنالوگ در مرکز تعمیرات سانترال پاناسونیک
 • تنظیمات و پروگرامینگ، نصب و راه اندازی مرکز تلفن پاناسونیک دیجیتال ، ویپ، تلفن گویا ، ضبط مکالمات تلفنی، صندوق صوتی ، انتقادات و پیشنهادات در مرکز تعمیرات مرکز تلفن پاناسونیک
 • سیم کشی یا کابل کشی جهت استفاده صحیح و بهینه برای سانترال
 • عقد قراد داد نگهداری و مشاوره با کلیه سازمان ها و شرکتهای خصوصی جهت اطمینان از برقرار بودن خطوط تلفن و
 • تعمیرات سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل خاموش و روشن شدن دستگاه در مرکز تعمیرات سانترال پاناسونیک
 • رفع مشکل عدم ارتباط به منشی تلفنی
 • رفع مشکل عدم ارتباط گوشی و پایه در مرکز تعمیرات مرکز تلفن پاناسونیک
 • فروش و تدارک دستگاه ها و لوازم جانبی سانترال پاناسونیک
 • فروش و تدارک دستگاه ها و لوازم جانبی تلفن های سانترال
 • رفع مشکل عدم شارژ کافی و خرابی باطری
 • رفع مشکل عدم زنگ خوری برای تماس‌های ورودی
 • تعمیر خرابی مدار باطری در مرکز تعمیرات سانترال پاناسونیک
 • تعمیر خرابی  ID caller

پرگاس پاناسونیک این توانایی را دارد که تمام اختلالات نرم‌افزاری سانترال و اختلالات سخت‌افزاری سانترال را رفع کند .

سانترال یک تقسیم کننده خطوط می باشد که بسته به نوع آن تعداد ورودی و خروجی های مورد نیاز را فراهم می کند .سانترال هم مانند محصولات مخابراتی دیگر امکان دارد بعد از مدتی کارکرد نیاز به تعمیر و یا سرویس داشته باشد، شرکت پرگاس پاناسونیک یکی از مراکز تعمیرات مرکز تلفن پاناسونیک می باشد . این مرکز با استفاده از تخصص و ابزارهای حرفه ای تعمیرات اقدام به ارائه خدمات این محصول کرده است .
متخصصان شرکت پرگاس پاناسونیک به دلیل سالها تجربه ی کار با این دستگاه ، آشنایی جامعی با ساختار قطعات آن دارد و توانسته رویکردهای سازگار با دستگاه سانترال را جهت سرویس و تعمیر آن انجام دهد .
تعمیرات مرکز تلفن پاناسونیک در شرکت پرگاس پاناسونیک به دو صورت انجام میشود تعمیرات در محل و تعمیرات در مرکز که تعمیرات در محل برای تعمیرات جزئی که در محل مشتری انجام می شود و تعمیرات تخصصی درآزمایشگاه مجرب ما انجام می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *